Прошивка авто ключів у Києві

Послуги з програмування авто ключів у Києві будь-якої складності.

На СТО «Автохата» автоелектрик  здійснить прив'язку чіп ключа запалювання до автомобіля, допоможе підібрати якісні запчастини.

 • Підбір заготівлі

 • Прив'язка нового ключа

 • Видалення загублених ключів

 • Сервісне обслуговування ключів

Потрібна послуга СТО?

Заповніть форму нижче або дзвоніть (063)108-78-78 та запишіться до експертів Автохати у Києві.

Сучасні технології на варті вашого автолобілю.

Прив'язка ключа може знадобитися у разі втрати всіх ключів або одного з них. Також при покупці б/у автомобіля слід підстрахуватися, особливо якщо в наявності тільки один ключ, а доля другого невідома, і ви купуєте дорогий авто. Якщо в цьому випадку прописати ключ з видаленням усіх раніше прописаних у пам'яті, то ви будете впевнені, що ваш автомобіль занадто просто викрасти не вийде

Вам необхідно виготовити чіп-ключів у Києві? Звертайтесь до фахівців СТО «Автохата» на Газопровідній. Ця відповідальна робота має виконуватися справжніми майстрами. Останні 20 років майже всі транспортні засоби оснащуються ключами з чіпами, які постійно ускладнюються. Головне завдання – забезпечити максимальний рівень безпеки машини. Виготовлення чіп-ключів потрібне у разі пошкодження наявного ключа, його втрати, а також створення дубліката. Ми швидко виготовимо чіп-ключ до вашого автомобіля та порадуємо доступними цінами.

Прив'язка чіп ключа

Щоб звести до нуля можливість поломки, слід встановлювати якісні комплектуючі та не ігнорувати вимогу про своєчасне обслуговування акумуляторної батареї.

Якщо має місце встановлення додаткових приладів, таких як навігатори, автомагнітоли, сигналізація тощо, вона повинна здійснюватись у повній відповідності до електросистеми транспортного засобу.

Крім електричної проводки до стандартної схеми авто входить АКБ (вона відповідає за запуск мотора), генератор, що виробляє струм, стартер, система запалювання, фари і цілий ряд додаткових пристроїв.

Практика показує, що найчастіше несправності виникають в електроланцюзі бензонасоса та в котушці запалювання. Нерідко через виходу з ладу акумулятора змінюється бортова напруга, як наслідок – електронні блоки працюють з помилками, що призводить до збоїв у функціонуванні іммобілайзера, сигналізації.

Всі перелічені та багато інших неполадок легко усунуть наші майстри, надавши гарантію на все, до чого торкалися їхні вмілі руки.

diagnostic proshivka avtomobilnyih klyuchey

Найкраще співвідношення
ціни та якості

Працюємо з усіма марками автомобілів

Надаємо гарантію
6 місяців

Система знижок
постійним клієнтам

Ми обслуговуємо.

Професійний ремонт та технічне обслуговування з гарантією у Києві Професіонали з багаторічним досвідом, яким Ви можете довіряти.

Завдяки накопиченому досвіду, Ми надаємо найширший спектр послуг з діагностики, ремонту та обслуговування автомобілів у Києві. Ми маємо власний склад запчастин, що допомагає прискорити процес ремонту Вашого автомобіля.

 • Автоелектрик
 • Кузовний ремонт
 • Відновлення після ДТП
 • Фарбування авто
 • Слюсарні роботи
 • Ремонт ходової частини
 • Планове ТО
 • Прошивка авто ключів

запис на сервіс

Scroll to Top